Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos darbo apmokėjimo sistema

 

Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

valstybės tarnautojų nustatytasis vidutinis darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių)

Eil. Nr.Pareigybės pavadinimasVidutinis darbo užmokestis (Eur)
Valstybės tarnautojų skaičius2025 m.Valstybės tarnautojų skaičius2026 m. I ketv.2026 m. II ketv.Valstybės tarnautojų skaičius2026 m. III ketv.
1Vadovybė5481064765481954814
2Skyriaus vedėjas8398184158396684441
3Skyriaus patarėjas8310772982321273203
4Vyriausiasis specialistas1525711427492808132809

 

Informatikos ir ryšių departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, nustatytasis vidutinis darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių)

Eil. Nr. Pareigybės pavadinimasVidutinis darbo užmokestis (Eur)
Valstybės tarnautojų skaičius2025 m.Valstybės tarnautojų skaičius2026 m. I ketv.Valstybės tarnautojų skaičius2026 m. II ketv.Valstybės tarnautojų skaičius2026 m. III ketv.
1Skyriaus vedėjas34724247462467424199
2Skyriaus patarėjas22984231082313023088
3Kompiuterių sistemų administratorius103279937049386393534
4Duomenų bazių administratorius23885240472417024052
5Kompiuterių sistemų analitikas52607726577254172821
6Kompiuterių sistemų specialistas122195132222132266122511
7Projektų vadovas32666325463268532633
8Programinės įrangos kūrėjas 22701226792271622695
9Informacinių technologijų sistemų administratorius52647427234276842795
10Informacinių technologijų ir ryšių saugumo specialistas32983532135362453816
11Tinklo analitikas24033325723313733216
12Tinklo administratorius43258432704330743392
13Radijo ryšio inžinierius42227422714230842339
14Materialinių vertybių administratorius41793418654185841928
15Klientų aptarnavimo specialistas31989419503200541970
16Raštinės administratorius21825220502192622026
17Vyriausiasis specialistas181966191972192099192007
18Vyresnysis specialistas131647121689121772121811
19Specialistas 51659516985184151882

Atnaujinimo data: 2026-10-16